SKIN MASTER MAX to innowacyjne i niezastąpione urządzenie w oczyszczaniu i odmładzaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni wykorzystująca zjawisko kawitacji, mikroprądy oraz laser. To także urządzenie do likwidacji nieatrakcyjnych przebarwień i poprawy kolorytu skóry..

Uzyskiwane efekty:

 • doskonały peeling
 • głębokie nawilżanie egzogenne (spowodowane mikronizacją i wtłaczaniem roztworu nawilżającego), endogenne (zwiększony dopływ krwi)
 • poprawa krążenia
 • regeneracja
 • lifting
 • laserowa redukcja zmarszczek
 • leczenie trądziku
 • likwidacja plam, przebarwień

Peeling

Ten typ peelingu powoduje głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Uwalniając pory od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych i pozostałości kosmetycznych. Odsłania się nowa skóra, która jest jaśniejsza i gładka już od pierwszego zabiegu.

Podstawą tego zabiegu jest wykorzystanie zjawiska kawitacji, polegającego na rozbijaniu martwych komórek warstwy rogowej naskórka przez mikroskopijnej wielkości bąbelki gazowe.

Nawilżanie

Odwodnienia, brak jędrności i elastyczności to główne zagrożenia dla zdrowia i piękna skóry. SKIN MASTER MAX zapewnia nam doskonałe nawilżanie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Przez zabieg peelingu uwolniliśmy pory i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza, aby wprowadzić w głąb skóry specjalny roztwór nawilżający, jak również substancje odżywcze.

 • czas zabiegu 45 minut
 • seria 3-5 zabiegów (nawet co 2 tygodnie)

PEELING - NAWILŻENIE - REGENERACJA

 • Zabieg wykonujemy u klientek po 30 roku życia
 • Seria 3-5 zabiegów
 • Czas zabiegu 1 godzina Intensywność dobierana indywidualnie

Regeneracja

Przedwczesne starzenie, spowodowane czynnikami zewnętrznymi, oraz generalnie opóźniona aktywność syntezy, może być doskonale zwalczana dzięki SKIN MASTER MAX.

Mikroprądy MLM dają szczególną bioenergię, wykorzystane są do usprawnienia biologicznych procesów odnowy skóry poprzez stymulację metabolizmu skóry. W następstwie zahamowaniu ulega proces formowania zmarszczek.

Lifting - wypełnienie zmarszczek

Z biegiem lat następuje znaczny ubytek kolagenu, elastyny i glikozaminogliceanu, które są zdolne do zatrzymania dużej ilości wody utrzymując młodą i jędrną skórę.

Ten innowacyjny program pobudza w skórze rozmnażanie się włókien, które syntezują kolagen i elastynę. Kolagen nie jest już wprowadzany od zewnątrz, lecz wytwarza go sam organizm poddany dobroczynnemu zabiegowi. Po kilku seansach skóra staje się jędrniejsza i elastyczna. Większość zmarszczek i oznak starzenia się znika, twarz staje się ukształtowana i przybiera młodszy wygląd. Skin Master Max to urządzenie rewolucyjne i niezastąpione w odmładzaniu skóry oraz zapobieganiu procesowi jej starzenia. Skin Master Max oddziałuje delikatnie na skórę, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań, a ze zdumiewającym skutkiem, widocznym i wyczuwalnym przy dotyku już po pierwszym zabiegu.

Usuwa najbardziej powierzchniowe warstwy skóry, regeneruje głębsze warstwy, pobudza skórę czyniąc ją młodą i promienną.

Rozdrabnia (do mikronowych cząstek) aktywne zasady i przemieszcza je głębiej, powodując doskonałe nawilżenie skóry. Dzięki prądom MLM stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, przywraca twarzy świeżą i młodą skórę. Skutecznie regeneruje tkanki odżywiające skórę, dzięki biostymulującemu działaniu promienia lasera.

 • seria 5-10 zabiegów + dodatkowe lifty
 • zabiegi co 1,2,3 lub 4 tygodnie
 • czas zabiegu 1,5 godziny
 • intensywność dobierana indywidualnie

Poprawa krążenia

Etap ten doskonale przywraca równowagę metabolizmu komórkowego, szczególnie na skórze dojrzałej o szarym kolorze, gdzie procesy komórkowe zostały spowolnione na skutek niedożywienia, spowodowane słabym krążeniem.

SKIN MASTER MAX wykorzystując "elastyczną falę", powoduje miejscowe przekrwienie. W wyniku kompresji (25000 cykli/sek.) i dekompresji następuje stymulacja przepływu krwi przez głębsze warstwy skóry. Ma ona charakter biostymulacji.

Clearing

Dyschromia jest odmianą zaburzeń pigmentacji spowodowaną głównie obecnością bloków melaniny, nagromadzonych w warstwie rogowej. Funkcja ta dostarcza zdumiewających rezultatów poprzez częściowe lub całkowite usunięcie tych nieatrakcyjnych przebarwień.

Depressolift

Vacuo laser łączy dwie techniki: tzw. Depresso-masaż i mikrodiodę laserową, która stymuluje pracę układu limfatycznego i pobudza metabolizm komórkowy. Synergia tych technik wywołuje działanie liftingujące oraz stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.