LIFTMASSAGE ENDERMOLOGIE - masaż twarzy, szyi, dekoltu, biustu.

Liftmassage to nowoczesna, bezinwazyjna technologia oferująca doskonały drenaż oraz lifting. Wyjątkowa delikatność i skuteczność zabiegów to efekt specjalnej techniki LPG. 

Aparat Cellu M6 firmy LPG wyposażony jest w specjalną głowicę i programy do różnych rodzajów skóry (wrażliwej, zwiotczałej, ze zmarszczkami. Głowice Lift z klapkami magnetycznymi dopasowują się do różnych części twarzy, szyi, dekoltu i biustu. Są również przystosowane do masażu miejsc , gdzie występują zmarszczki (okolice oczu, ust, bruzda nosowo-wargowa). Intensywna, trójwymiarowa stymulacja głębokich warstw skóry pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Zapewnia to dynamiczną stymulację komórkową w tkankach co pomaga w walce z objawami starzenia, przywraca skórze gęstość, powoduje ujędrnienie, wygładzenie, oraz poprawę napięcia skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek, a także modelowanie owalu twarzy. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale dla uzyskania długotrwałych efektów zalecanie jest wykonanie serii zabiegów.

Uzyskiwane efekty:

- likwidacja obrzęków.

- ujędrnienie skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu,

- zagęszczenie i regeneracja luźnej skóry,

- rozświetlenie i poprawa kolorytu skóry,

- odmłodzenie i powstrzymanie naturalnie postępujących procesów starzenia się skóry,

- kształtowanie i poprawa owalu twarzy,

- wygładzenie i zmniejszenie głębokości zmarszczek i bruzd.

W naszym gabinecie wykonujemy również ręczny masaż twarzy odmładzająco-odprężający. Jest on oparty na klasycznym masażu i drenażu limfatycznym. Masaż ten stymuluje siły witalne, przynosi odprężenie fizyczne i daje emocjonalną harmonię. Usuwa widoczne objawy stresu, niewłaściwej diety, złych emocji i upływu czasu. Stymuluje również pracę układu limfatycznego, dzięki czemu owal twarzy zostaje poprawiony, twarz jest lepiej odżywiona, a skóra nabiera ładnego kolorytu.

Poniżej prezentujemy automasaż twarzy, który można wykonać codziennie samemu w domu, pomiędzy wizytami w gabinecie. 


Automasaż - Masaż mięśni twarzy przez Arnika73